Rolety

Nowoczesna i praktyczna osłona okienna. Chroni nie tylko przed słońcem. Doskonała dekoracja pomieszczeń w domu i firmie. Bardzo duży wybór kolorów i systemów montażu.

Rolety Rzymskie

____________

Najbardziej gustowne i dekoracyjne rolety. Tkanina może byś gładka lub posiadać wzór deseniowy. Dzięki rzepkom materiał można szybko zdemontować i uprać. Dzięki roletom rzymskim każde wnętrze nabierze wyjątkowego charakteru.

Rolety Dzień/Noc

____________

Innowacyjne i nowoczesne rolety materiałowe. Mogą być montowane do pomieszczeń zarówno o nowoczesnym wyglądzie, jak i klasycznym. Idealnie zastępują firanki i zasłony. Można je stosować w systemach z kasetką, mini oraz jako wolnowiszące.

Rolety Mini

____________

Do tego typu rolet został zamocowany system żyłkowy, który po opuszczeniu rolety jest niewidoczny dla użytkownika. Rolety te nie wymagają nawiercania, gdyż mocowane są za pomocą uchwytów bezwkrętowych.

Rolety w Kasetkach

____________

Tego typu rolety materiałowe są opuszczane w aluminiowych prowadnicach, które zabezpiecają materiał przed wypadnięciem, np. w czasie, gdy okno jest uchylone. Kaseta i prowadnice są dostępne w kilku kolorach, również drewnopodobnych. System blokujący pozwala na regulowanie rolety na dowolnej wysokości.

Rolety Przestrzenne

____________

System podobnie, jak rolety w kasetkach. Z tą jednak różnicą, że można je montować do najbardziej nietypowych. Znajdują też zastosowanie dosyć szczelnego oddzielenia pomieszczeń.

Rolety Wolnowiszące

____________

Tradycyjna osłona okienna, która zastępuje firankę bądź zasłony, dzięki bogatej palecie tkanin. Można je montować na ścianie nad oknem, na ramie okna oraz we wnęce okiennej.